türkçeingilizcerusça

Milas - Kıyıkışlacık (Iasos) Kiralık Yazlık Apart Ev Daire ve Villalar

Dünyaca ünlü İasos harabeleri Kıyıkışlacık köyünün içinde yer almaktadır. İasos Antik Kenti'ni buraya geldiğinizde mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. İasos Mandalya Körfezi'nin dibinde kurulmuş bir antik kenttir. Kıyıkışlacık, bu antik kentin hemen yanımda konumlanmış olan modern bir köydür. Hoş sahilleri ve koyları olan köyü yaz tatili için tercih edebileceğiniz gibi kalabalıktan izole olarak kafa dinlemek için de tercih edebilirsiniz.

sdsd
200 - 250 TL Günlük Fiyatlarla
İasos Kamp Alanında Günlük Kiralık Taş Odalar
Villa No1121

İasos Kamp Alanında Günlük Kiralık Taş Odalar

Milas - Kıyıkışlacık (Iasos)Minimum Kiralama: 1 Gün Denize Sıfır Yarımadadaki İasos Kamp Alanında Bulunan Taş Odalar Günlük Kiralıktır. 1 Yatak Odası Ve Duşlu Banyodan Oluşur. Vantilatörlü Odalarda 1 Çift Kişilik 1 Tek Kişilik Yatak Ve Gardırop Bulunuyor. Ortak Kullanım Alanlarında Bulunan Mutfakta Yemeğinizi Yapabilirsiniz. Özellikle Çocuklu Aileler İçin İdealdir
  • Kapasite 3
  • Yatak Odası1
  • Banyo1
100 TL Günlük Fiyatla
Bodrum Kıyıkışlacık İasos Kamp Karavan Konaklama
Villa No1041

Bodrum Kıyıkışlacık İasos Kamp Karavan Konaklama

Milas - Kıyıkışlacık (Iasos)Minimum Kiralama: 1 Gün Bodrum Kıyıkışlacık'ta Bulunan İasos Kamp Alanında Karavanla Konaklama Yapabilirsiniz. 50 Dönüm Denize Sıfır Arazi Üzerine Kurulu Kamp Alnında Doğayla İç İçe Huzurlu Bir Tatil Yapabilirsiniz. Güler Yüzlü Personeli İle Her Daim Hizmetinizde Olan Bir İşletmedir. Denizi Hemen Derinleşmediğinden Çocuklar İçin İdealdir.
  • Kapasite 2
  • Evcil Hayvan
25 TL Günlük Fiyatla
Bodrum Milas Kıyıkışlacık'ta Çadır Ve Karavan Kamp Alanı
Villa No917

Bodrum Milas Kıyıkışlacık'ta Çadır Ve Karavan Kamp Alanı

Milas - Kıyıkışlacık (Iasos)Minimum Kiralama: 1 Gün Milas İlçesi Kıyıkışlacık Beldesinde 50 Dönüm Arazi İçinde Çadır, Karavan Ve 12 Adet 1 Oda, Banyodan Oluşan Taş Evlerin Bulunduğu Kamp Alanıdır. Muhteşem Denizi, Doğası Ve Minik Dostlarıyla Şehirden Uzak Huzurlu Ve Uygun Bütçeli Kamp Tatili İçin Sizleri Beklemektedir.
  • Kapasite 1
  • Yatak Odası1
  • Evcil Hayvan
1 - 3 / 3 Kayıt