türkçeingilizcerusça

Bodrum - Güvercinlik Kiralık Yazlık Apart Ev Daire ve Villalar

Bodrum Güvercinlik Deniz ve ormanın buluştuğu yerdir. Karşısında Salih adası geniş bir alanı kaplar. Tepesi çam ve etekleri zeytinliklerle kaplı. Bu yüzden Güvercinlik için deniz ve ormanın buluştuğu yer diyebiliriz. Bodrum'un gece hayatından, ışıltılı çekici havasından uzak huzurlu sahil kasabasıdır. Kafanızı dinleyebileceğiniz, akşam balığınızı yiyebileceğiniz, denizine girebileceğiniz, otelinizde dinlenebileceğiniz bütün sıkıntılarınızı unuttuğunuz yer. Sıra sıra balık restoranlarının dizilişi ve balıkçı kayıklarının ışıkları küçük kasabaya ayrı bir hava verir.

300-310 € Günlük Fiyatlarla

Bodrum Güvercinlik'te Denize Sıfır Bahçe İçinde 4+2 Günlük Kiralık Yazlık

Villa No627

Bodrum Güvercinlik'te Denize Sıfır Bahçe İçinde 4+2 Günlük Kiralık Yazlık

Bodrum - GüvercinlikMinimum Kiralama: 3 Gün Bodrum Güvercinlik'te Bahçe Kullanımlı Doğa İçinde Kendi Özel Plajı Olan Denize Yakın Sıfır Konumda 8 Kişilik 4 Oda+2 Salon Günlük Kiralık Yazlık Villa.sakin Sessiz Ve Huzurlu Bir Tatil Evi
  • Kapasite 8
  • Yatak Odası3
  • Banyo2
72-100 € Günlük Fiyatlarla

Güvercinlik'te Deniz Manzaralı Ve Denize 50 Metre Mesafede Havuzlu Kiralık 2+1 Daire

Villa No589

Güvercinlik'te Deniz Manzaralı Ve Denize 50 Metre Mesafede Havuzlu Kiralık 2+1 Daire

Bodrum - GüvercinlikMinimum Kiralama: 1 Hafta Bodrum Güvercinlik'te Denize 50 Metre Mesafede Deniz Manzaralı 2+1 Yazlık Daire 6 Kişilik Kapasiteye Sahip Olup Minimum Haftalık Kiralamaya Uygundur. Bodrum'un En Güzel Koylarından Birine Sahip Güvercinlik'te Yer Alan Tatil Evi Jakuzi, Fitnes Salonu, Tenis Kortu, Çocuk Kulubü, Çocuk Parkı, Balıkçılık, Su Kayağı, Yürüyüş Gibi Aktivite Alanlarına Sahiptir.
  • Kapasite 6
  • Yatak Odası2
  • Banyo1
  • HavuzOrtak Havuzlu
1 - 2 / 2 Kayıt